Tabela Uygulamaları

Tabela Nedir, Tabela Çeşitleri Nelerdir ?

Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları totem tabela, cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri reklam tabela sektörünün en güzel örnekleridir.

Başlıca Tabela Çeşitleri

Totem Tabela

Kutu Harf

Paslanmaz krom ile yapılan ve tamamen el işciliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Kutu harf pleksi ve alüminyumdan da yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır bununla birlikte krom kutu harf imalatı da bi okadar zordur. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneğide mevcuttur ve içten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.

* Işıklı Kutu Harf, Krom harf, Işıklı paslanmaz harf

Işıklı Krom Harf

* Paslanmaz harf, tabelacılar, tabelalar, ışıklı tabela

Paslanmaz Kutu Harf

* Kutu Harf, Harf Tabela, Işıklı Kutu Harf

Kutu Harf

Neon Tabela

Neon tabela özel olarak üretimi yapılan neon çubuklar ile ateşte ısıtılarak yapılır. İçine çeşitli renklerde gaz doldurularak yanması sağlanır. Neon tabela güzel renkleri ve yüksek ışık gücü sayesinde ışıklı tabela seçenekleri arasında en çok tercih edilen tabela türürdür. Neon tabela da kutu harf gibi tamamen el emeği ile yapılır.

* Neon tabela, neon ışıklı tabela, neon harf

Neon Tabela

* Neon yazı, neon harf tabela, ışıklı tabela

Neon Harf

* Neon ışıklı tabelalar, neon kutu harf, neon harf, tabela

Neon Işıklı Yazı

Cephe Tabelası

Cephe Tabelası küçük ve orta ölçekli esnafın tercihi olmakla beraber, büyük holding binaları içinde çoğunlukla tercih edilen bir tabela türüdür. Cephe tabelası pleksi harf ile ışıklı kutu harf veya neon ile de yapılabilir. Tercihen tabelanın tasarımını siz müşterilerimize sunuyoruz.

* Cephe Tabelası, Cephe tabela, Reklam Tabela, pleksi harf tabela

Işıklı Cephe Tabelası

* Cephe Reklam, dış cephe tabela, ışıklı tabela

Cephe Tabela Reklam

* Cephe Tabelası, Tabela imalat, Tabela tasarım

Pleksi Cephe Tabelası

Alüminyum Harf Tabela

Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzeme dir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir. Alüminyum harf tabela lar hem file hemde içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Tabela çeşitleri arasında eskimeyen bir seçenektir.